Участь у заходах2 жовтня у нашому закладі відбулася виставка творчих доробків учнів нашого закладу "осіння феєрія". Учні нашого класу здобули перше місце серед учнів 8-9 класів. До вашої уваги призер - глечик гарбузовий.

Ось наш глечик гарбузовий
З квітами осінніми, майже новий!
З гарбуза буде добра каша - 
Ось така композиція наша!


Посвята в джури
16 жовтня учні 8-А класу урочисто були прийняті у джури на загальношкільному святі Покрови Пресвятої Богородиці. На заході були присутні члени козацької організації "Козаки Інгулу", жителі селища та представники селищної ради.Зустріч із героями АТО
З метою виховання в учнів патріотизму, доброго ставлення до рідної країни, гордості за наших захисників 20 листопада 2015 року  у  Смолінському НВО була організована зустріч з воїнами, які брали та беруть участь в АТО.
Учасники АТО Мішенко Андрія Васильовича ( випускник нашого закладу, випуск – 2006 р., класний керівник Подопригора С.П.) та Плавуцький Валентин Віталійович розповіли дітям про суворі будні українського солдата, захисника Батьківщини, та відповіли на запитання школярів.
 Багато років Україна не знала війни. І народ пишався цим, але нам не вдалося зберегти мир. Війна  увірвалася в наше життя і перевернула його. Ще 2 роки тому назад ми не знали багатьох слів, пов’язаних з війною. Тепер майже кожну родину так чи інакше опалило  полум’я  військових дій. А матерям лишається тільки чекати  та молитися за своїх синів.
Слова  «Слава Україні - Героям Слава» перестали бути просто вітанням. Це - шана найкращим, котрі у важливий момент для нашої держави не зламалися, пожертвували собою заради своєї Батьківщини, що є свідченням справжнього патріотичного подвигу.Коли ми бачимо кадри з новин, фото поранених і загиблих героїв, ми розуміємо, що вислів   «Душу й тіло ми положим за нашу свободу» став для сучасної історії українського народу не просто словами з гімну . Це стало станом душі.

Благодійний ярмарок1 грудня 2015 року коридори нашого закладу перетворилися на яскравий ярмарок. Школярі запрошували покуштувати та придбати смачні домашні пироги, солодощі, яблука, груші. Справжні гурмани могли поласувати шматком торта з чаєм або компотом. Сувеніри, поробки, виготовлені власними руками, вироби з дерева – все це можна було придбати. Ярмарок був благодійний, бо отримані кошти  підуть  на потреби героїв АТО.

Це забути не можна!

 З метою    вшанування світлої пам’яті безвинно замучених голодом та політичними репресіями людей, виховування в учнів особистісних риси громадянина України, патріотизму, розвитку у дітей співчуття та милосердя, дотримання традицій вшанування померлих і загиблих 26 листопада 2015 року для учнів 8-А класу  було проведено усний журнал,  присвячений голодомору 1932-33 рр. «Це забути не можна!» . На захід було запрошено людину, яка пережила страшні часи голоду, пройшла Другу світову війну. Це Ковальов Олексій Васильович, 1922 року народження, житель нашого селища. Він поділився з школярами сумними спогадами та побажав дітям миру та спокою.
Комментариев нет:

Отправить комментарий